Koncesje

Znaczne zaangażowanie Grupy Aldesa w dziedzinie koncesji i partnerstwie publiczno-prywatnym zostało w ostatnich latach wzmocnione poprzez prace nad infrastrukturą transportową głównie na terenie Hiszpanii i Meksyku oraz równoczesną realizacją nowych projektów usług publicznych. Aldesa realizuje projekty o dowolnej skali i złożoności, nawet w najtrudniejszych warunkach.

  • Aldesa jest większościowym udziałowcem Concesionaria de Autopistas del Sureste, która przyznaje koncesje na realizację płatnych autostrad Tuxtla Gutiérrez-San Cristóbal oraz Arriaga-Ocozocoautla na terenie Meksyku. Ponadto wchodzi w skład konsorcjum La Mancha Motorway (Autostrada La Mancha), odpowiedzialnego za budowę, uruchomienie, utrzymanie i konserwację odcinka Puerto Lápice – Venta de Cárdenas (Ciudad Real) hiszpańskiej autostrady A-4.

  • Aldesa Concesiones działa również w sektorze parkingów samochodowych oraz instytucji edukacyjnych, których przykładem są szkoły Torrevilano i Montesclaros we Wspólnocie Autonomicznej Madrytu. Współpracuje też przy realizacji obiektów sportowych, takich jak miejski ośrodek sportu El Álamo w Madrycie.

  • Aldesa Marina Salinas zarządza przystania w Torrevieja, znanej jako Marina Salinas, jednej z najbardziej kompleksowych i nowoczesnych przystani w basenie Morza Śródziemnego. Firma zajmuje się także wynajmem ponad 700 miejsc do cumowania.

  • Aldesa i Pai Construccions otrzymały koncesję na budowę i konserwację gmachów sądowych w El Vendrell (Tarragona) i Manresa (Barcelona).
     

Strona www: http://www.aldesa.es/en/concesiones.jsp

Wracaj